„ Naděje je vírou každého, kdo potřebuje pomoc. “
úvodní strana ›› Komu pomáháme ››› Kačenka Škubová

Kačenka Škubová


Kačenka Škubová

 

Říká se, že osud naloží člověku jen tolik, kolik unese, a tak se snažíme držet v kondici, abychom se pod tou vahou nezhroutili.Do půl roka Kačenka prospívala jako každé zdravé miminko. Poté se projevila epilepsie, což je příčina poškozeného mozku a dozvídali jsme se postupně další diagnózy . Tím vyplouvaly na povrch další a další problémy.

 

Jelikož neustále navštěvujeme specialisty mimo místo bydliště, potřebovali bychom pro Kačenku  a pro toto cestování  a její větší pohodlí a bezpečnost nový kočárek, hlavně z důvodu, že v kočárku, který nyní máme musí být neustále jen v poloze v leže, což jí ubírá opět na radosti a to má dopad také na její celkový vývoj.          

Bohužel není ve finančních  silách rodiny unést úhradu veškerých kompenzačních pomůcek, které by byly pro Kačenku  vhodné, protože velká část z nich není hrazena  z veřejného zdravotního pojištění.

Kačence  jsme v roce 2013 přispěly částkou 4000,-Kč na kompenzační pomůcky a z výtěžku ze Svatováclavského vinobraní částkou 5000,- Kč jako příspěvek na nákup speciálního filtru do dioptických brýlí.

V roce 2017 v červnu z akce Narozeniny Maxipsa Fíka jsme Kačence přispěly částkou 6000,- Kč na absolvování lázeňského pobytu.

 

Dnes je: středa - 10. srpen 2022

Aktuality

Rehabilitace pro OndráškaRehabilitace pro Ondráška Náš egérijský ONDRÁŠEK ARMSTARK získává 30 000,- Kč na rehabilitace.EGÉRIA tedy ...
více

1.DOBROČINNÝ BAZAR 20.5.221.DOBROČINNÝ BAZAR  20.5.22  Přátelé.."1.Dobročinný BAZAR"...aneb PSÍ POMOCNÍK NA CESTĚ... Městská knihovna (Golovinova ) v Kadani ve spolupráci s ...
více

Fotogalerie

1.CHARITATIVNÍ BAZAR


V této fotogalerie je 3 fotografií.
» celá fotogalerie
1.CHARITATIVNÍ BAZAR 1.CHARITATIVNÍ BAZAR 1.CHARITATIVNÍ BAZAR

Narozeniny Maxipsa Fíka 1.6.2019


V této fotogalerie je 6 fotografií.
» celá fotogalerie
Narozeniny Maxipsa Fíka 1.6.2019 Narozeniny Maxipsa Fíka 1.6.2019 Narozeniny Maxipsa Fíka 1.6.2019
Copyright © 2013 - 2022, Egéria Kadaň | Blig s.r.o.