„ Pohyb, akce a změna je cesta vpřed. “
úvodní strana ›› Akce

Vysmáté léto 18.7.2015


Vloženo: 05. červenec 2015 v 10:29

Nejen hudbou je člověk živ a dobrá káva přijde často vhod... KAŽDÁ KÁVA SE POČÍTÁ...proto, když zakoupíte na letošním rockfestu VYSMÁTÉ LÉTO  kávu u firmy Delikomat,která se rozhodla věnovat 100%výtěžku z každé prodané kávy našemu sdružení.....podpoříte a přispějete na zakoupení tříkolky pro Elenku Růžičkovou z Kadaně.

Moc děkujeme.

Narozeniny Maxipsa Fíka 30.5.2015

Narozeniny Maxipsa Fíka 30.5.2015


Vloženo: 19. květen 2015 v 07:44

V sobotu  30. května se na NÁBŘEŽÍ MAXIPSA FÍKA bude konat velká dětská akce-Narozeniny Maxipsa Fíka a my tam s naším stánkem nebudeme chybět:-).

Část výtěžku věnujeme  šestiletému Toníkovi Krchníkovi z Kadaně na zakoupení inhalátoru JOYCARE.Toníkovou  hlavní diagnozou je autismus a také došlo k rozvoji astmatu. Inhalátor zlepší ataky kašle u Toníčka.

Další část z výtěžku pomůže Péťovi Novotnému z Kadaně,kterému uhradíme doplatek na chodítko. Péťovi po porodu diagnostikovali Moebiův syndrom, který je dost vzácný a má ho v republice zhruba 14 lidí. Dále trpí těžkou hypotonií. 
Moebiův syndrom je nehybnost mimických svalů, Péťa není schopný se usmát ani mračit, nemůže sát, musel se naučit polykat a má problém s kousáním.

Chtěly bychom Vás požádat o napečení Vašich skvělých dobrot.

Dejte nám prosím vědět.

Napečené si vyzvedneme po domluvě s Vámi, jako obvykle. :-)Samozřejmě můžete napečené přinést přímo na stánek.

Příjemný den přejí za Egérii

Andrea, Jana a Leona
více
Diskotéka s Maxipsem Fíkem

Diskotéka s Maxipsem Fíkem


Vloženo: 31. brezen 2015 v 15:35

Začátkem měsíce dubna proběhne v Orfeu diskotéka pro osoby se zdravotním postižením z ústavů sociální péče z Kadaně, Žatce,Vejprt a Kovářské.

Egéria bude zajišťovat občerstvení.

více
Darujeme vozík

Darujeme vozík


Vloženo: 24. brezen 2015 v 13:05

Maminka Petra Vorlová daruje invalidní vozík po Tomáškovi.Vše za odvoz a vtip klukům do sbírky.smiley

více
Setkání pekařek

Setkání pekařek


Vloženo: 24. brezen 2015 v 13:00

Velice si vážíme vaší ochoty pomáhat.Loni jsme setkání pekařek vynechaly a proto bychom se velmi rády s Vámi se všemi viděly letos v dubnu a to konkrétně 22.4.2015 od 16 hod. v salónku na Střelnici.
Pokaždé je to milé posezení u kávy a již tradičně u jablečného závinu a my díky tomu máme možnost se s Vámi poznat i osobně.
Rády Vás všechny uvidíme.
Hezké první jarní slunečné dny.
S úctou Egéria

více
Tleskáme Barborce a Štěpánkovi

Tleskáme Barborce a Štěpánkovi


Vloženo: 09. brezen 2015 v 11:53

 Děkujeme ještě jednou společnosti Život dětem o.p.s. za umožnění absolvovat speciální lázeňský pobyt -Klimtherapy v lázních Teplice v Čechách našim  klientům Barborce Čikové a Štěpánkovi Vaňkovi.

Poděkování patří také Jitce Reineltové a ogranizaci Parent Project.

Vzkazy od maminek
Dobrý den! Ráda bych Vám poděkovala jménem naší dcery Barborky za možnost vyzkoušení kosmického oblečku v lázních Teplice v Čechách. .Barunka sama ještě nestojí ale s pomocí se dokáže postavit a udělat pár krůčků. ..věřime, že obleček Barunku posune zas o kousek dál. ..z celého srdce děkujeme za Barborku
Barborka Čiková maminka Eva Hudáčková (Čiková)

Dobrý den, chtěla bych Vás jménem mého synka Štěpánka poděkovat za příležitost zkusit kosmický obleček v Nových lázních v Teplicích. Musím jako maminka konstatovat, že terapie je velice vyčerpávající, ne všechny dětičky ustojí takovou zátěž. Z počátku i Štěpánek bojoval, než li jsme přišli na to, že Štěpánkovi bude vyhovovat kosmický obleček jen po ránu, KDE bude plnění odpočinutý. Věřím, že tato metoda dopomůže Štěpánkovi více zpevnit tělo a celkový zlepší postoj a správní držení těla při chůzi. Děkujeme Lenka a Štěpánek Vaňkovi

více
Tomáš a Míša Vorlovi v Klimkovicích

Tomáš a Míša Vorlovi v Klimkovicích


Vloženo: 24. únor 2015 v 14:35

V lednu absolvovali dvojčata Tomáš a Míša Vorlovi z Kadaně speciální lázeňský pobyt KLIM- THERAPY v lázních Klimkovice. Kluci udělali velké pokroky. Míša, který chodil po špičkách, tak došlapuje na celé paty a u Tomáška došlo ke zpevnění středu těla. Cvičení bylo hodně náročné, ale kluci je za pomoci moc hodných cvičitelek skvěle zvládali. Dokonce jedno cvičení si pojmenovali po svém:"ODŠŤAVŇOVAČ"smiley.To opravdu vystihuje, jak náročné to muselo být. Tento název se dokonce ujal i mezi personálem v lázních.
 

více
Děkujeme již potřetí firmě Coca-Cola  HBC Česká republika,s.r.o.

Děkujeme již potřetí firmě Coca-Cola HBC Česká republika,s.r.o.


Vloženo: 24. únor 2015 v 13:56

Děkujeme společnosti Coca-Cola HBC  Česká republika, s.r.o. za hmotný dar - nápoje ,které můžeme prodávat na našich akcích

více
Dnes je: úterý - 18. červen 2024

Aktuality

Narozeniny Maxipsa Fíka-25.května

Vloženo: 19. květen 2024 v 16:41

Narozeniny Maxipsa Fíka-25.května   Naše milé pekařky, pekaři a všichni přátelé Egérie, již tuto sobotu 25. května se ...
více

4. dobročinný bazar 17.5.2024

Vloženo: 05. květen 2024 v 12:54

4. dobročinný bazar 17.5.2024 Dost předsudkům (a samy přiznáváme, že je některé z nás měly). Tomášek Čapek, pětiletý kluk, který je prototypem výše ...
více

Fotogalerie

Masopust2023


V této fotogalerie je 11 fotografií.
» celá fotogalerie
Masopust2023 Masopust2023 Masopust2023

Advent 2022


V této fotogalerie je 3 fotografií.
» celá fotogalerie
Advent 2022 Advent 2022 Advent 2022
Copyright © 2013 - 2024, Egéria Kadaň | Blig s.r.o.